Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pierwsze piętro Apartamentu Balabio zajmuje część ogólnodostępna. Znajdą tam Państwo bogato wyposażoną kuchnię, przestronny salon, łazienkę oraz duży balkon.

Kuchnia w Apartamencie Balabio

W czasie urlopu spędzanego w Apartamencie Balabio będą mogli Państwo przygotować praktycznie dowolny posiłek, dzięki bogatemu wyposażeniu naszej otwartej kuchni. Ulokowane na pierwszym piętrze pomieszczenie mieści w sobie następujące sprzęty kuchenne:

  • płyta ceramiczna do gotowania
  • piekarnik
  • mikrofalówka
  • czajnik elektryczny
  • ekspres do kawy
  • zmywarka

Oczywiście znajdą tam Państwo także naczynia, garnki oraz inne przybory kuchenne.

Salon

Przestrzenny salon to miejsce dobre miejsce na wspólny wypoczynek w ciągu dnia. Te przytulne miejsce wyposażyliśmy w duży stół z krzesłami, wygodną kanapę rozkładaną oraz telewizor LCD, dzięki któremu przyjemnie spędzą Państwo nawet te bardziej szare i deszczowe dni w czasie urlopu. W salonie mieszczą się także schody prowadzące na drugie piętro Apartamentu Balabio.

Łazienka

Oczywiście na pierwszym piętrze nie zabraknie także łazienki, którą wyposażyliśmy zarówno w toaletę, jak i prysznic. Beżowa łazienka mieści w sobie także pralkę, dzięki czemu dłuższy pobyt na Mazurach będzie mógł się obyć bez przypadkowych plam na ubraniach.

Balkon

Ostatnim miejscem na pierwszym piętrze jest duży balkon, który wyposażyliśmy w specjalny „kącik dla palaczy„. Umieściliśmy tam także suszarkę na pranie.